Фахівці назвали найгаласливіші вулиці та перехрестя Житомира

Фахівці назвали найгаласливіші вулиці та перехрестя Житомира

Адреси.

У Житомирі назвали найшумніші вулиці та перехрестя міста, де перевищення акустичного забруднення створює відчутне навантаження на нервову систему. Такими є підсумки досліджень фахівцями Житомирського обласного лабораторного центру у 2018 році.

«Відхилення від нормативних рівнів виявлено у Житомирі за наступними адресами: вул. Б.Тена,65, вул. Східна,17, вул. Грушевського, 21, вул. Небесної Сотні, 35, вул. Покровська, 52, вул. Домбровського, 32, вул. В.Бердичівська, 97 вул. Л.Толстого, 1, просп. Незалежності, 6, просп. Миру, 1, вул. Болгарська, 6 та на перехресті вулиць Покровська-Київська, вулиць Київська-Небесної Сотні. Перевищення рівнів зафіксовані в межах від 56 дБ до 74 дБ», – йдеться у повідомленні.

За інформацією фахівців, шум з рівнем 50-60 дБ створює відчутне навантаження на нервову систему, особливо якщо людина займається розумовою діяльністю. Шум з рівнем вище 70 дБ викликає фізіологічний вплив, а при 85-90 дБ може призвести до погіршення слуху.

Нагадаємо, стало відомо, які місця області найбільш небезпечні за рівнем шуму. Паперова фабрика продовжує забруднювати річку на Житомирщині.

Leave a Comment