Фірма директора комунального підприємства встановлюватиме пожежну сигналізацію у школі

Фірма директора комунального підприємства встановлюватиме пожежну сигналізацію у школі

За чверть мільйона.

У школі № 28 ім. гетьмана Виговського, що у Житомирі,  на встановлення автоматичної пожежної сигналізації та устаткування передавання тривожних сповіщень витратять 262 тис. 157 грн 40 коп. Договір про виконання електромонтажних робіт дирекція навчального закладу підписала із приватним підприємством ТОВ «Дівікс» 13 серпня.  Один із співвласників фірми є директор комунального підприємства Житомирської міської ради «Центр соціальної реабілітації дітей з інвалідністю» Віктор Козир.

У тендері, який був оголошений 27 липня, взяли учать два підприємства – згаданий ТОВ «Дівікс» та ТОВ “Компанія форпост”. Цінова пропозиція останньої була на 843 грн дорожчою. Тому тендерний комітет прийняв найбільш «економічно вигідний» варіант.

Згідно із документами, підрядник зобов’язуються завершити роботи до 25 серпня.  Він же відповідатиме за придбання необхідних матеріалів та устаткувань.

Відповідно до єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, ТОВ «Дівікс» зареєстроване у Житомирі. Засновники та власники – житомиряни Віктор Козир та Дмитро Легенький. Вони ж є співвласниками ще однієї фірми – “Дівікс-охорона”,  яка окрім «охоронної» діяльності  спеціалізується на оптовій торгівлі електронним і телекомунікаційним устаткуванням, а також компанії “Дівікс безпека”.

Цікаво, що Віктор Козир є директором комунального підприємства Житомирської міської ради «Центр соціальної реабілітації дітей з інвалідністю». На ньому ж зареєстроване фермерське господарство “СІЛОАМ” у Черняхівському районі та дві організації – благодійна і громадська.

Нагадаємо, невідома фірма з Зарічан робитиме проект реставрації даху Житомирської міськради. Фірма радника Сухомлина без тендеру отримає майже півмільйона з бюджету.

Leave a Comment