Житомиряни збирають підписи, щоб міськрада зменшила тариф на проїзд у маршрутках

Житомиряни збирають підписи, щоб міськрада зменшила тариф на проїзд у маршрутках

Кажуть, дуже дорого.

Житомиряни просять міську раду зменшити тариф на проїзд у маршрутних «таксі». Кажуть, що їздити на роботу маршрутками дуже дорого, а тролейбус – не альтернатива, бо чекати довго. Відповідну електронну петицію оприлюднили 14 серпня.

«Я розумію що ціни на паливо великі, а водіям потрібно платити зарплатню. Але ціни на маршрутки немаленькі. Навіть якщо їхати без пересадок, проїзд коштує 10 гривень. Якщо кожний день їздити на роботу, виходить 350 грн. І це за умови якщо ви не будете їздити по вихідним, а тролейбус ждати дуже довго», – написала авторка петиції Ольга Кучерук.

Петиція має набрати не менше 250 підписів впродовж трьох місяців для її подальшого розгляду відповідальними особами Житомирської міської ради.

Нагадаємо, наприкінці минулого року виконавчий комітет Житомирської міської ради затвердив новий тариф на проїзд у маршрутних «таксі» у розмірі 5 грн за одну поїздку. Разом із новим тарифом у маршрутках повинні були з’явитися обіцяні валідатори: водії мають друкувати і видавати на них паперовий квиток пасажирам. З 1 грудня житомиряни почали платити відповідно до нового тарифу, але умови виконкому перевізники не виконують Соцмережі вибухнули критикою.

Leave a Comment