Фірма родини нардепа Розенблата отримає понад мільйон гривень за ремонт музичного училища

Фірма родини нардепа Розенблата отримає понад мільйон гривень за ремонт музичного училища

Гроші виділять з обласного бюджету.

Капітальний ремонт музичного училища імені В. Косенка Житомирської обласної ради робитиме дочірнє підприємство «Фаворит-Опт» АТЗТ «Фаворит». Роботи обійдуться обласному бюджету у 1 млн 333 тис. 106 грн. Інформацію про це містить портал публічних закупівель «ProZorro».

За згадану суму підрядник має замінити вітражі та підлогу у холі училища та відремонтувати гардероб. Роботи мають виконати до початку навчального року.

Засновниками та власниками підприємства, яке виконуватиме ремонт є батько, дружина та сестра народного депутата України Борислава Розенблата. Така інформація міститься у державному реєстрі фізичних та юридичних осіб. Згідно з ним, ті ж самі особи є засновниками та власниками АТЗТ «Фаворит».

У кошторис робіт замовники вписали, окрім безпосередньо будівельних робіт, також вивезення будівельного сміття. За підрахунками тендерного комітету кількість відходів має скласти понад 20 т, а гарантія на виконані роботи має бути 10 років від дня здачі об’єкту.

Нагадаємо, що охоронця нардепа Розенблата взяли на хабарі у 200 тис. доларів. Депутат прокоментував ситуацію із затриманням свого охоронця і звернувся до поліції із заявою про зникнення свої «секьюріті».

Leave a Comment