Фірми дружини міського голови Олевська заробляють мільйони з бюджету міста

Фірми дружини міського голови Олевська заробляють мільйони з бюджету міста

Конфлікт інтересів?

Утеплення будівлі Олевського дошкільного навчального закладу №19 “Сонечко” робитиме приватне підприємство “Будпослуги №1, яке належить дружині міського голови Валентині Омельчук та депутату районної ради Анатолію Юськову. Загалом протягом року ця фірма отримала від міської ради понад 30 підрядів на будівництво та ремонтні роботи. Ще більше 60 разів отримувало гроші з бюджету інше підприємство Омельчук та Юськова. 

За енергоефективну термосанацію будівлі садочка міська рада заплатить приватному підприємству 1 млн 439 тис. 188 грн 26 коп. Звіт про укладений договір 11 вересня оприлюднили на порталі публічних закупівель ProZorro. Сам документ у вільному доступі відсутній. Замовник послуги – Олевська міська рада в особі голови Олега Омельчука.

Із сумою у 1 млн 500 тис. грн  міська рада повинна б була оголошувати тендер та обирати серед кількох пропозиції. Але «зробивши» вартість закупівлі «допороговою» (до 1,5 млн не вистачило 60 тис. 811 грн 74 коп.), замовнику вдалося уникнути проведення тендеру.

Відповідно до інформації єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, засновниками та власниками ПП “БУДПОСЛУГИ № 1” є депутат районної ради Анатолій Юськов та дружина голови міської ради Валентина Омельчук. Розмір статутного капіталу підприємства всього 10 тис. грн. Відомо, що директором згаданого підприємства з 2005 року був і сам теперішній міський голова. А відповідно до декларації за 2016 рік, у ПП “БУДПОСЛУГИ № 1” працює і донька Омельчуків.

Протягом року фірма дружини міського голови отримала від Олевської міської ради понад 30 підрядів на будівництво та ремонтні роботи.

Крім того, Омельчук та Юськову належить й дочірнє підприємство “Будпослуги № 2” приватного підприємства “Будпослуги № 1”, яке займається вивезенням з вулиць Олевська твердих побутових відходів. Це підприємство протягом року понад 60 разів отримувало гроші з бюджету міської ради за різного роду роботи: ремонт доріг, вивезення сміття, впорядкування кладовищ, снігоочисні роботи, транспортні послуги та інш.

Нагадаємо, депутат-радикал Олевської ОТГ намагався підкупити поліцію для прикриття нелегального видобутку бурштину. Він запропонував полковнику поліції 1600 доларів США за чотири дні безперешкодної роботи своїх старателів та запоруку їх подальшої “плідної і взаємовигідної співпраці”. У гаражі депутата-радикала Володимира Халімончука, якого 20 червня СБУ взяла при спробі підкупу поліцейського, знаходяться два десятки одиниць транспортних засобів на загальну суму у 3 млн 246 тис. 700 грн. Мова йде про позашляховики, вантажні автомобілі та причепи до них.

Leave a Comment