У тендері на капремонт вулиці Покровської брали участь дві фірми одного власника

У тендері на капремонт вулиці Покровської брали участь дві фірми одного власника

Тендерний комітет не усунув їх від участі.

Управління комунального господарства Житомирської міської ради завершило проведення тендеру на капітальний ремонт вулиці Покровської. Загальна вартість робіт сягає майже 5,5 млн грн. Відповідну інформацію містить портал публічних закупівель «ProZorro». Попри те, що участь у конкурсі брали ТОВ «Трестбуд-1» і ТОВ «ААА+», які належать одній і тій самій особі, тендерний комітет готується оприлюднити результати конкурсу.

Згідно із відомостями, розміщеними на «ProZorro», окрім згаданих компаній у тендері взяло участь ПП «Проспект-Транс», яке належить дружині екс-депутата Житомирської міської ради Михайла Пухтаєвича. Яке, попередньо, і стало переможцем, запропонувавши найнижчу ціну. Станом на 15:00 11 вересня рішення ще не ухвалили.

Згідно із інформацією єдиного реєстру фізичних та юридичних осіб, керівником ТОВ «Трестбуд-1» є киянин Станіслав Гапко. Він же є власником та керівником ТОВ «Техмастер», яке є засновником «Трестбуд-1». Інша компанія, ТОВ «ААА+», належить тому ж Станіславу Гапку та його дружині. Він же є керівником цього підприємства. Згідно із процедурою, тендерний комітет мав би не допустити ці два підприємства до участі у конкурсі. А отже, на закупівлю на понад 5,5 млн грн участь мало би брати лише ПП «Проспект-Транс». Згідно зі ст. 17 п.1 Закону України «Про публічні закупівлі», «Замовник приймає рішення про відмову учаснику в участі у процедурі закупівлі та зобов’язаний відхилити тендерну пропозицію учасника в разі, якщо тендерна пропозиція подана учасником процедури закупівлі, який є пов’язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з членом (членами) тендерного комітету, уповноваженою особою (особами) замовника».

Чи скасують конкурс в управлінні комунального господарства — поки невідомо. На порталі «ProZorro», де міститься вся інформація по даному тендеру, немає жодного протоколу чи рішення комітету, який би не допустив до участі ТОВ «Трестбуд-1» та ТОВ «ААА+». Тож цілком ймовірно, що тендер визнають дійсним.

Нагадаємо, що у Житомирській міській раді без тендеру визначили, хто закінчуватиме класти тротуарну плитку по Театральній. В управлінні житлового господарства Житомирської міськради станом на кінець липня не провели жодного тендеру.

Leave a Comment