Фізика. Молекулярна будова речовини і теплові явища. Том 2

Фізика. Молекулярна будова речовини і теплові явища. Том 2

Що пам’ятає більшість учнів зі шкільного курсу фізики? Певно, кілька формул та визначення «наука про природу». Хтось додасть про предмет її вивчення, зокрема матерію і найбільш загальні форми її руху, а також фундаментальні взаємодії природи, що керують рухом матерії. Все? Аж ніяк. Для тих, хто дійсно зацікавлений у вивченні такої цікавої науки, твердження про складність осягнення матеріалу неправдиве. Доведено book24.ua. Ресурс пропонує унікальну книгу, яку наочно та практично доводить, що фізикаце просто. Мова йде про книгу Фізика. Молекулярна будова речовини і теплові явища. Том 2.

Фізика – це просто?

Відомий український педагог і Заслужений учитель України, Павло Віктор своєю роботою доводить, що знання зі шкільного курсу потрібні всім – навіть гуманітаріям. І тут не йдеться виключно про сухі обчислення, пропонується використовувати знання, наприклад, розмірковуючи, скільки дров потрібно буде, аби розтопити піч в сільському будинку, приготувати похідний обід в казанку. Такого нема! Скаже читач, який вже встиг купити другий том. А це прописано, що називається, між рядків.

Павло Андрійович – не теоретик, він пішов далі, створивши YouTube-канал, і мотивуючи вивчати відеоуроки. Вже більше 700 000 осіб долучились до вивчення предмету під його керівництвом. Сотні тисяч школярів, студентів осягають дивовижну науку, самостійно вивчають повний курс фізики.

Паперовий варіант – не менш насичений та цікавий. З книгою легко працювати. Багато школярів вже впевнились, фізика – набагато легше, чим здається на перший погляд. З книгою легко проводити паралелі і аналогії з реальним життям, розуміти закони фізики, які стають інтуїтивно зрозумілішими, ніж складні докази і теореми в математиці.

Фізика – всюди

Знаючи фізику, можна спростити власне життя. А для цього має бути розуміння тих, чи інших явищ, конструкції, взаємодії речовин і предметів. Тому основним фокусом на вивчення предмету для автора є інтерес до науки, осягнення всіх її секретів і тонкощів. Саме таке завдання ставить Павло Віктор. Він у доступній і зрозумілій формі демонструє складні процеси у природі.

Книга «Молекулярна будова речовини і теплові явища» — тому доказ. Це друга книга серії, створена на основі відеоуроків. Вона є продовженням курсу, випущена для поглибленого вивчення предмету.

В книзі представлені наступні розділи:

  • термодинаміка,
  • молекулярно-кінетична теорія,
  • представлена на розгляд тема властивостей парів, рідин і твердих тіл,
  • доступно розкривається тема дифузії, теплопровідності, кристалізації, плавлення, випаровування, конденсації, критичної температури та ін.

Leave a Comment