Особливості та переваги BAS Управління торгівлею (УТ) і BAS Малий Бізнес.

Особливості та переваги BAS Управління торгівлею (УТ) і BAS Малий Бізнес.

Підприємці, які активно займаються торгівлею рано чи пізно стикаються з проблемою автоматизації робочого процесу. Тому заздалегідь необхідно підібрати програмне забезпечення, це підвищить ефективність виробництва, забезпечить зберігання документів, систематизує прозорість про проведені торгівельних операцій.

Сьогодні на ринку представлено безліч різних конфігурацій, вони відмінно справляються з вищепереліченими завданнями. Найбільш популярними є BAS Управління торгівлею (УТ) і BAS Малий Бізнес. Але для того, щоб зробити правильний вибір необхідно детально ознайомитися з особливостями та перевагами представлених програм.

Характеристика BAS Малий Бізнес

Представлена конфігурація призначена для невеликих компаній, інтернет – магазинів, де число співробітників не перевищує 15 осіб. Вона вирішує базові завдання і відрізняється від інших:

  • практичністю, зрозумілим інтерфейсом;
  • зручною формою ведення звітної та технічної документації;
  • можливістю складати й контролювати процес виконаних завдань;
  • мінімальним функціоналом для відділу продажів;
  • введенням звітності по виконаних планах продажів.

Крім усього перерахованого, керівник підприємства може самостійно формувати нові замовлення, вести звітну документацію, прописувати інформацію про використані товари. За допомогою BAS Малий Бізнес можна робити фінансові звіти, розраховувати прибутки й збитки, вести облік складених задач.

Переваги BAS Управління торгівлею

Дана багатофункціональна програма відмінно підійде для автоматизації діяльності малого або великого підприємства, що займається гуртовими або роздрібними продажами. З нею на далеких відстанях можна контролювати роботу складів і філій, стежити за договірними відносинами з контрагентами. Переваги незаперечні:

  • можливість використовувати повноцінним функціоналом для відділу продажів;
  • управляти замовленнями, від складання замовлення до постачання товару замовнику;
  • формувати аналітичні звіти по кожному клієнту індивідуально;
  • формувати звітність, дозволяє підвищити ефективність роботи підприємства;
  • можливість встановлювати динамічні ціни на товари, індивідуальні ціни для великих замовників.

При виборі програми необхідно враховувати кількість співробітників, подальші плани розвитку і розширення. Обидві програми мають зрозумілий інтерфейс та кожен співробітник за короткий проміжок часу зможе її використовувати в роботі.

Leave a Comment