Фонд «Разом за життя» зібрав майже 400 тисяч гривень для онкохворих дітей Житомирщини

Фонд «Разом за життя» зібрав майже 400 тисяч гривень для онкохворих дітей Житомирщини

Відзвітувалися.

У  приміщенні Житомирського національного агроекологічного університету 14 червня відбулося засідання експертної ради Благодійного фонду «Разом за життя», на якому організаційний комітет відзвітував про результати нещодавно проведеного марафону по збору коштів на лікування онкохворих дітей.

За словами проректора ЖНАЕУ Івана Мартинчука, станом на 14 червня на рахунку знаходиться  379 тис. 705 грн 14 коп.

Голова Благодійного фонду «Разом за життя» Людмила Свобода розповіла, яким чином приймається рішення про виділення коштів на лікування онкохворих дітей.

«Ми допомагаємо виключно онкохворим діткам. До нас надходить лист від батьків із проханням допомогти в придбанні якихось медикаментів за підписом лікаря із зазначенням, що необхідного препарату немає на балансі відділення. Ми моніторимо аптеки, шукаємо ці ліки, дивимося на ціну, і тоді закуповуємо необхідне. Рішення про виділення коштів приймається оперативно та публічно під час засідання експертної ради, куди входять 11 осіб», – сказала  Людмила Свобода.

Під час засідання експертної ради за розподілом коштів фонду розглянули три звернення. Присутні члени експертної ради одноголосно проголосували за виділення 3 тис. 914 грн 7 коп. на придбання  необхідних препаратів для лікування Дарини Янчук з Попільнянського району. Ще 6 тис. 225 грн виділили на медикаменти для дворічного хлопчика, у якого діагностували нейробластому заднього середостіння.

Також до нас звернулася житомирянка, дитина якої проходить лікування у відділенні онкології та гематології обласної дитячої лікарні. Нині дитина готується до пересадки стовбурових клітин у Національному Інституті раку. Є лист з інституту з переліком необхідних для дитини препаратів на суму 58 тис. грн. Але підприємство на якому працює мама оплатило вартість препаратів. Тому є необхідність виділити лише  6 тис. 225 грн 80 коп. на медичні матеріали (одноразові рукавички, системи та ін.), які використовуватимуть при лікуванні”, – додала Людмила Свобода.

До слова, вперше марафон провели в 2011 році. Цьогоріч захід відбувається вже  четвертий раз та триватиме по 30 червня. Всі зібрані кошти будуть витрачені для лікування онкохворих дітей.

Нагадаємо, що у рамках марафону 7 червня відбувся  концерт за участі зірок української естради. Благодійний концерт – це певний етап марафону, адже допомогти можна дитині в будь-яку хвилину.  Всі артисти виступали безкоштовно. 

Leave a Comment