ФОП викупив у міськради приміщення у центрі міста за майже 4 млн. Людина близька до Гундича?

ФОП викупив у міськради приміщення у центрі міста за майже 4 млн. Людина близька до Гундича?

208 кв. м у самісінькому центрі.

Приміщення площею понад 208 кв. м у самісінькому центрі Житомира, що по вулиці Київська, 25,  днями викупив за майже 4 млн грн місцевий підприємець, який його орендував. Інформацію про продаж об’єкта малої приватизації оприлюднили на сайті Житомирської міської об’єднаної територіальної громади. 

“Об’єкт малої приватизації – окреме майно – нежитлове приміщення за адресою: м. Житомир, вул. Київська, 25 загальною площею 208,3 кв.м. приватизовано 21 листопада 2019 року шляхом викупу фізичною-особою підприємцем Хоруженко О.В”, – йдеться у повідомленні.

У міській раді об’єкт оцінили у  понад 4 млн грн. Але порахували, що орендар “поліпшив” стан  приміщення на  234 тис. 859 грн. Тому ціна продажу нежитлового приміщення була зменшена на суму компенсації невід’ємних поліпшень і становила 3 млн 771 тис.  207 грн 80 коп.

Цікаво, що у цьому ж будинку, по вулиці Київській, 25, власницею понад 167 кв.м є дружина екс-губернатора Гундича –  Олена Мендельсон. Це приміщення колись також належало місту, але за погодження сесії міськради Мендельсон викупила його. Ігор Гундич на той час обіймав посаду першого заступника міського голови Віри Шелудченко.

На перший погляд Олег Хоруженко та Ігор Гундич не мають нічого спільного, окрім того, що згадані приміщення знаходяться за однією аресою, та викупили їх за схемою “поліпшення”. Однак, відповідно до інформації з відкритих джерел, дещо все ж їх поєднує. Згідно з єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, Хоруженко є власником ТОВ “НАТУРАЛ ПРОДУКТ УКРАЇНА”. Але раніше у засновниках цього товариства значився кум Гундича – Олександр Круківський. Шукаємо ще один збіг – рекламна агенція “ІДЕЯ – СТУДІЯ”, яка також належить Хоруженку, зарєєстрована на Домбровського, 28. Саме за цією адресою знаходиться одне із підприємств Гундича – ПП “ГАРАНС”. Є ще кілька цікавих моментів, але поки їх ми не можемо підтвердити чи спростувати. Зокрема, за словами місцевих активістів, серед кумів колишнього голови ОДА є Ірина Хоруженко.

Нагадаємо, 5,6 тис. $ за офіс навпроти Глобала. Міськрада продала два комунальних приміщення орендарям. Приміщення, яке знаходиться по вул. Київська, 102, 14 листопада придбала фізична особа-підприємець Тарковська Надія Іванівна.  Вартість 22,6 кв.м. у самісінькому центрі міста, яке знаходиться навпроти торгівельного центру “Глобал”, становила 150 тис. 824 грн.  Ціна продажу була зменшена на 49 тис. 780 грн компенсації невід’ємних поліпшень. До слова, ринкова ціна однокімнатної квартири у цьому районі – 750 тис. грн.

Leave a Comment