В облраді кажуть, що не можуть поселити переселенців у комунальних готелях

Житомирська обласна рада відмовила міській раді у можливості розміщення внутрішньо переміщених осіб у комунальних готелях «Спортивний» та «Україна». Про це повідомила пресслужба облради.

«На даний час номери у готелях не обладнано окремими засобами обліку спожитих електричної та теплової енергії, природного газу для задоволення власних побутових потреб внутрішньо переміщених осіб, що унеможливлює відшкодування відповідних обґрунтованих витрат балансоутримувачам, та відсутністю у вказаних готелях приміщень для приготування їжі», – йдеться у повідомленні.

Однак в облраді пообіцяли «довивчити» дане питання.

За словами директора департаменту соціальної політики Житомирської міської ради Вікторії Краснопір, з проханням розмістити внутрішньо переміщених осіб у комунальних готелях облради зверталася як мерія, так і самі переселенці.

«На даний час не забезпеченими житлом лишаються дві родини, які складаються з 6 осіб. Це проблемні сім’ї, адже там повнолітні діти, особи з інвалідністю. Тому ми маємо шукати умови, прийнятні для них», – зазначила Краснопір.

Вона також додала, що мерія співпрацює у питанні розміщення «переселенців» із облрадою та облдержадміністрацією. Більшості з них житло придбають за кошти субвенції з державного бюджету.

Нагадаємо, що через приватизацію готелю «Житомир» міська рада попросила житомирян прихистити внутрішньо переміщених осіб. Станом на жовтень 2018 року на території області проживало понад 7 тис. переселенців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *