Фракція «Батьківщини» у Житомирській міськраді нагадала міському голові про зарплати лікарів

Фракція «Батьківщини» у Житомирській міськраді нагадала міському голові про зарплати лікарів

У позачергову сесію їх не включили.

Через проблему виплати зарплат лікарям міста фракція «Батьківщини» у Житомирській міськраді наполягла, щоб на позачерговій сесії 14 вересня розглянули це питання. Ініціативу озвучила голова фракції «Батьківщина» Любов Цимбалюк.

«Дуже дивно, що в порядок денний позачергової сесії не включили проблему виплати заробітної плати медикам. Чи її у нас не існує? Я категорично проти, щоб кошти на це ми передбачали у міському бюджеті. Адже це функція державної влади і їхнього бюджету. Але принаймні обговорити і знайти шляхи вирішення цієї проблеми можна було», – заявила Любов Цимбалюк.

За її словами, згідно із регламентом Житомирської міської ради, позачергову сесію скликають у разі потреби розглядати невідкладні питання. Щоб розуміти, як врегулювати це питання, потрібно звертатися до всіх органів влади.

Міський голова запевнив, що днями Кабмін додатково виділив на компенсацію по заробітній платі лікарям України 500 млн грн. Однак, яка саме частина цих коштів дістанеться Житомиру — поки невідомо. Тим часом, грошей на аванс за вересень у лікарнях міста вже немає.

Leave a Comment