«Батьківщина» у міській раді готова підтримати звернення радикалів щодо Саакашвілі, – Любов Цимбалюк

«Батьківщина» у міській раді готова підтримати звернення радикалів щодо Саакашвілі, – Любов Цимбалюк

Лідер фракції зробила гучну заяву під час сесії.

Фракція «Батьківщини» у Житомирській міській раді готова підтримати звернення своїх колег із Радикальної партії до керівників держави щодо Міхеіла Саакашвілі. У ньому йдеться про переведення конфлікту, який стався під час перетину кордону політиком, в правове поле та притягнення до відповідальності винних. Про це під час сесії Житомирської міської ради 14 вересня заявила голова фракції Любов Цимбалюк і озвучила ряд доповнень до звернення.

«Наша фракція готова всім складом і найпершою підтримати звернення. Однак пропонуємо його доповнити. Цей документ потрібно відправити у парламент, президенту, Службу безпеки України, Міністерство внутрішніх справ та Генеральному прокурору України. Доречно буде створити тимчасову слідчу комісію у Верховній Раді і включити до неї голів фракцій та комітетів. А розглянути слід наступні питання: за яких умов надавали громадянство України Саакашвілі, як його призначали головою Одеської облдержадміністрації та звільняли з посади. Потрібно розглянути діяльність Саакашвілі на посаді голови облдержадміністрації і розповісти про це загалу. Пропонуємо в це звернення також включити питання: позбавлення громадянства Саакашвілі, проведення навчань на пункті пропуску «Краківець» та присутність там «тітушок». Цікавить також, чому зупинили потяг «Перемишль-Київ», хто замінував пункт пропуску «Шегині» та чим там займалися всі сторони конфлікту. Ця слідча комісія також має вивчити звинувачення з боку Саакашвілі на адресу Президента України та інших високопосадовців. Встановити термін роботи цієї комісії у межах трьох місяців. За результатами розгляду цих питань порушити відповідні кримінальні справи. Від себе хочу додати, що було б дуже цікаво послухати: як використовували Саакашвілі на минулих місцевих виборах, зокрема, у Житомирі. Коли він приїжджав і агітував за чинного міського голову (Сергія Сухомлина, – ред.). Хочеться також знати, чому екс-голова Одеської ОДА був присутній на з’їзді БПП. Із включенням цих доповнень «Батьківщина» підтримає це звернення із задоволенням», – сказала Любов Цимбалюк під схвальні оплески присутніх у залі житомирян.

Більшість депутатів не підтримали пропозицію включити звернення до порядку денного. Пропозиція набрала всього 12 голосів із 30 присутніх у сесійній залі. Нагадаємо, що під час сесії 14 вересня Любов Цимбалюк заявила, що дружина Президента України Марина Порошенко пропіарилася за гроші міського бюджету.

Leave a Comment