Геннадій Зубко може найближчим часом залишити Кабмін, – політолог

Геннадій Зубко може найближчим часом залишити Кабмін, – політолог

Столичні протистояння можуть позбавити посади “патрона” Сухомлина.

Виходець із Житомира, віце-прем’єр-міністр Геннадій Зубко, у чиїй сфері впливу знаходиться і міський голова Житомира Сергій Сухомлин, почав втрачати той вплив, який він мав. У цьому переконаний житомирський політолог Володимир Піньковський.

У мене є інформація інсайдерська, не до кінця перевірена, що своїм рішенням Володимир Гройсман позбавив Геннадія Зубка низки серйозних повноважень як першого віце-прем’єра, відсторонивши його від певних впливових речей. Таких як візування деяких документів, видача дозволів, накладення вето або навпаки. Ну і від певних фінансових та інших потоків”, – сказав Піньковський.

Політолог переконаний, що невдовзі Геннадію Зубку доведеться залишити Кабмін. На його думку, всі політичні сили намагатимуться використати цю ситуацію. Але у боротьбі за крісло голови Житомирської облдержадміністрації виграє, швидше за все, якась третя сторона.

Можливо, це буде хтось із вінницьких”, – прогнозує Володимир Піньковський.

Нагадаємо, що Володимир Піньковський вважає, що наступний голова облдержадміністрації може стати останнім. Крім того, політолог переконаний, що Верховна Рада остаточно себе дискредитувала і найближчим часом варто очікувати нових виборів.

Leave a Comment