Гундичу віддадуть на 25 років мисливські угіддя у Малинському районі

Мисливському клубу  «Касадор» обласна рада терміном на 25 років віддасть більше ніж, 3000 гектарів мисливських угідь на території Малинського району. Відповідний проект рішення розглянуть на черговій сесії обласної ради 10 листопада.

«Надати у користування громадській організації «Житомирський обласний мисливський клуб «Касадор» мисливські угіддя площею 3053,5 га на землях державного підприємства  «Малинське лісове господарство» в Малинському районі, з них: площею 1336,7 га в кварталах №№ 57-59, 61-63, 78-94  Українківського лісництва на території  Ворсівської сільської ради;  площею  71,0 га в кварталі №17 Українківського лісництва та площею 1345.8 га в кварталах №№ 20-23, 39-48, 53-69  Малинського лісництва на території Малинської міської ради;  площею 300,0 га в кварталах №№60, 64-68 Українківського лісництва на території Федорівської сільської ради терміном  на  25 років», – йдеться у повідомленні.

До цього угіддя використовувало ДП «Малинське лісове господарство». У документі йдеться про те, підприємство добровільно відмовилися від цих земель «на підставі подання Державного  агентства  лісових  ресурсів  України».

Житомирський обласний мисливський клуб  «Касадор» зареєстрований як громадська організація. Відповідно до інформації єдиного реєстру юридичних та фізичних осіб, належить житомирянам Олександру Гундичу, Віктору Близнюку, Сергію Платонову та Станіславу Савчуку. Зареєстрований клуб за домашньою адресою Гундича.

Відомо, що у виконувача обов’язків голови облдержадміністрації Ігора Гундича є брат Олександр. Але у телефонній розмові голова ОДА запевнив кореспондента «Вголос.zt», що ніяких родинних зав’язків з громадянином, який є власником  мисливського клубу, не має. Мовляв, чоловік просто має таке ж саме прізвище.

Нагадаємо, житель столиці майже на півстоліття незаконно орендував землю на Житомирщині. На чверть століття депутату віддадуть 5 тисяч гектарів мисливських угідь у Ємільчинському районі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *