Житель столиці майже на півстоліття незаконно орендував землю на Житомирщині

Житель столиці майже на півстоліття незаконно орендував землю на Житомирщині

Вартість земельних ділянок перевищує 6 млн грн.

Наказами головного управління Держгеокадастру у Житомирській області ще у березні 2014 року затверджено проекти землеустрою та надано жителю міста Києва в оренду на 49 років земельні ділянки загальною площею понад 252 га для фермерського господарства. Про це повідомила прес-служба прокуратури Житомирської області.

«Значну площу землі приватній особі було передано з порушенням Земельного кодексу України, Законів України «Про фермерське господарство», «Про оцінку земель», без проведення нормативної грошової оцінки землі та земельних торгів. За позовом органів прокуратури області визнано незаконними 12 наказів головного управління Держгеокадастру в області та недійсними договори оренди земельних ділянок, скасовано рішення про державну реєстрацію права оренди 12 земельних ділянок площею 252 га», – йдеться у повідомленні.

Незаконну оренду землі на Житомирщині припинено та зобов’язано судом орендаря повернути земельні ділянки вартістю понад 6 млн грн до земель запасу Носівської, Рачківської та Карповецької сільських рад Чуднівського району.

Нагадаємо, за несільськогосподарські землі в області вторгували майже 5 мільйонів.

Leave a Comment