Голова ОДА обрав чиновницю із Києва переможцем конкурсу на посаду директора департаменту регіонального розвитку

Голова ОДА обрав чиновницю із Києва переможцем конкурсу на посаду директора департаменту регіонального розвитку

Інна Хоменко очолить департамент.

Голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко визначив переможцем конкурсу на посаду директора департаменту регіонального розвитку Інну Хоменко. Про це повідомила пресслужба облдержадміністрації, посилаючись на розпорядження Бунечка, яке він підписав після проведення особистих співбесід із кандидатами на посаду.

Із двома претендентами – Інною Хоменко та Сергієм Золіним голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко особисто провів співбесіди.

«Провів співбесіди із 2 кандидатами на посаду директора регіонального розвитку ОДА, які успішно пройшли попередні етапи конкурсу. Претенденти озвучили свої бачення щодо розвитку вже об’єднаної структури. Сподіваюсь, що разом із Інною Хоменко ми зможемо по-справжньому якісно змінити інфраструктуру області. Адже дороги, відбудова шкіл та дитсадків, спортивних об’єктів – незмінний пріоритет у нашій командній роботі. І ще раз наголошую – жодної корупції у цих процесах не допущу», – прокоментував Віталій Бунечко.

Інформація про переможця конкурсу оприлюднена на Єдиному порталі вакансій державної служби НАДС. Призначення нового директора департаменту регіонального розвитку ОДА відбудеться після погодження переможця конкурсу у профільному міністерстві.

Варто зауважити, що відповідно до декларації за минулий рік, Хоменко проживала у Києві та працювала начальником відділу кошторисно-договірної роботи управління впровадження проєктів будівництва департаменту регіонального розвитку та житлово-комунального господарства Київської облдержадміністрації.

Нагадаємо, що 29 жовтня у Житомирській ОДА пройшли чергові етапи конкурсу на зайняття вакантної посади директора департаменту регіонального розвитку, участь в яких взяли 3 кандидати. Відповідно до чинного законодавства конкурсанти проходили тестування, розв’язували ситуаційні завдання та мали співбесіди із конкурсною комісією. За результатами проведених етапів складено загальний рейтинг кандидатів.

 

 

 

Leave a Comment