У Житомирі знову “замінували” ОДА

У Житомирі знову “замінували” ОДА

Поліцейські встановлюють особу, яка надіслала  повідомлення.

У Житомирі поліція перевіряє повідомлення про закладення вибухівки. Уранці 5 листопада на електронну пошту Головного управління Нацполіції надійшов лист із повідомленням про встановлення саморобних вибухових пристроїв поблизу адміністративної будівлі облдержадміністрації. Поліцейські проводять обов’язкові заходи для забезпечення безпеки громадян. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Житомирської області.

“На місце події виїхали та працюють слідчо-оперативні групи ГУНП та міського відділу поліції, працівники вибухотехнічної служби, кінологи зі службовими собаками, патрульні та інші підрозділи поліції, а також екстренні служби.

Правоохоронці обмежили доступ до потенційно небезпечної території. Фахівці-вибухотехніки та кінологи оглядають приміщення та прилеглі території.

Крім того, поліцейські вживають заходів для встановлення особи, яка надіслала  повідомлення”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у центрі Житомира “замінували” собор. А 25 жовтня уранці на електронну пошту ГУНП Житомирщини надійшов електронний лист про закладення вибухівки біля приміщення Житомирської ОДА та на залізничному вокзалі. У Житомирі знову «замінували» декілька вузів. Поліцейські проводять евакуацію людей з приміщень. Аноніму, який повідомив про замінування ОДА, «світить» 6 років тюрми.

 

 

Leave a Comment