Голова ОДА попросив звільнитися начальника управління дорожнього будівництва

Голова ОДА попросив звільнитися начальника управління дорожнього будівництва

Той пішов у лікарню.

Голова Житомирської облдержадміністрації Віталій Бунечко запропонував начальнику управління дорожнього будівництва та інфраструктури Роману Крисюку написати заяву на звільнення. Про це керівник області повідомив під час своєї пресконференції.

«О 10-й ранку сьогодні він мав бути у мене. Однак на зустріч не прийшов. Виявилося, що він у лікарні. Або стало погано, або пішов когось провідати — не знаю. Хочу побажати Роману Анатолійовичу якнайшвидшого одужання, а далі — чекаю його заяву на звільнення», ‒ сказав Бунечко.

Ще одним претендентом на написання заяви голова ОДА назвав керівника Служби автомобільних доріг у Житомирській області Геннадія Савченка.

За словами Віталія Бунечка, із останнім він мав розмову. На зустріч із очільником області начальник Служби автодоріг приніс карту шляхів, однак забув тендерну документацію на ремонт дороги на 320 млн грн.

Нагадаємо, що жодну справу з розкрадання коштів на ремонті доріг не розглянув суд. На ремонті доріг у Малинському районі «украли» майже півмільйона гривень.

Leave a Comment