Жодну справу про розкрадання коштів з ремонту доріг не розглянув суд

Жодну справу про розкрадання коштів з ремонту доріг не розглянув суд

У прокуратурі розповіли про проблемні питання.

Із 26 кримінальних проваджень, пов’язаних із розкраданням бюджетних коштів, які були виділені на ремонт і утримання автомобільних доріг, досі жодного не скерували до суду. Про це у ході координаційної наради керівників правоохоронних органів повідомив прокурор області Любомир Війтович, – інформує прес-служба відомства.

Керівник обласного відомства акцентував увагу учасників наради на проблемних питаннях, які потребують невідкладного вирішення. Серед таких – відшкодування збитків, завданих державним інтересам і територіальним громадам, протидія корупційним схемам у сфері публічних закупівель, розкриття кримінальних правопорушень у земельній сфері, а також злочинів проти довкілля, за фактами незаконних порубок лісу.

«Не забезпечено ефективне розслідування кримінальних правопорушень, пов’язаних із розкраданням бюджетних коштів, виділених на ремонт і утримання автомобільних доріг: із 26 кримінальних проваджень досі жодного не скеровано до суду, лише у 3 з них особам повідомлено про підозру», – констатував Любомир Війтович.

Прокурор області також наголосив і на необхідності підвищення результативності роботи щодо викриття суб’єктів господарювання, які ухиляються від сплати податків.

«Не досягнуто належних результатів у боротьбі з організованою злочинністю на окремих пріоритетних напрямах, зокрема, у банківській і фінансово-кредитній системах, у земельній і податковій сферах. Крім того, залишено поза увагою викриття організованих злочинних груп з корупційними зв’язками, незважаючи на значну кількість проведення тендерних закупівель в регіоні, викрито лише одну організовану злочинну групу», – критично оцінив напрям роботи Любомир Війтович.

Нагадаємо, на Житомирщині викрили розкрадання майже півмільйона гривень під час ремонту доріг у селах. За 1,5 роки жодна справа про розкрадання грошей з ремонту доріг не потрапила до суду.

Leave a Comment