Готель «Житомир» знову спробують приватизувати

Готель «Житомир» знову спробують приватизувати

Через аукціон.

Майновий комплекс готелю «Житомир» знову спробують приватизувати через аукціон. Відповідний проект рішення сесії оприлюднили на сайті Житомирської міської ради.

«Приватизувати шляхом продажу на електронному аукціоні об’єкт Житомирської міської об’єднаної територіальної громади майновий комплекс готелю «Житомир» загальною площею 10860,40 кв.м за адресою: м.Житомир, вул. Перемоги, 6 стартовою ціною 60 млн 82 тис. 176 грн з урахуванням ПДВ, що перебуває на балансі комунального підприємства «Регулювання орендних відносин» Житомирської міської ради та розташований на земельній ділянці Житомирської міської об’єднаної територіальної громади», – йдеться у документі.

Раніше деякі депутати міської ради озвучували думку, що ціна у 60 млн грн є зависокою. Попередня спроба продати «Житомир» за такою ж ціною провалилася — на аукціон так ніхто і не зголосився.

Нагадаємо, що спробу продати готель з аукціону робили у листопаді 2018 року. Через відсутність потенційних покупців стартову ціну були змушені знизити вдвоє.

Leave a Comment