Дружина голови фракції «Самопоміч» облради придбала 2 квартири, будинок та землю

Дружина голови фракції «Самопоміч» у Житомирській обласній раді Віталія Ейсмонта Марина Медведєва протягом 2018 року придбала дві квартири у Житомирі загальною площею понад 120 кв. метрів та будинок і землю у приміських Сінгурах. Про це йдеться у електронній декларації депутата, оприлюдненій на сайті НАЗК.

Згідно із декларацією, у порівнянні з минулим роком, дохід Віталія Ейсмонта та його родини фактично не змінився. Однак із цьогорічної декларації зникла квартира у Києві площею 236,4 кв. метрів та гараж. У документі також міститься інформація про продаж нерухомого майна на майже 14 млн грн. Що саме було продано — не розшифровується.

У червні та листопаді 2018 року Марина Медведєва придбала понад 2 сотки землі у Сінгурах Житомирського району та будинок площею 188,4 кв. метрів. Купила також дві квартири у обласному центрі площею 68,71 кв. метрів та 52,75 кв. метрів.

Нагадаємо, що наймолодший заступник Сухомлина задекларував зарплату у півмільйона. Радник Сухомлина, депутат від Блоку Петра Порошенка Олександр Черняхович задекларував BMW за понад півтора мільйона.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *