Громадська організація отримає на 18 років кілька тисяч гектарів мисливських угідь у Радомишльському районні

Громадська організація отримає на 18 років кілька тисяч гектарів мисливських угідь у Радомишльському районні

Питання має розглянути сесія облради.

Обласна рада збирається віддати у користування на 18 років кілька тисяч гектарів мисливських угідь у Радомишльському районні громадській організації «Радомишльські мисливці». Відповідний проект рішення оприлюднили на сайті облради. Питання мають розглянути на постійній комісії обласної ради з питань екології, охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів і сесії.

«Надати додатково громадській організації «Радомишльські мисливці» у користування мисливські угіддя площею 1992,8 га у межах кварталів №№ 11, 12, 32-51 Дубовецького лісництва державного підприємства «Коростишівське лісове господарство», терміном на 18 років, у тому числі площею 1876,7 га у межах кварталів №№ 11,12,32-40, 42-51 на території Квітневої сільської ради Коростишівського району та площею 116,1 га у межах кварталу № 41 на території Кочерівської сільської ради Коростишівського району, визначивши загальну площу мисливських угідь 6900,6 га», – йдеться у повідомленні.

ГО «Радомишльські мисливці», відповідно до єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, зареєстрована у селі село Став-Слобода Радомишльського району. Серед засновників Андрій, Святослав та Юлія Пархоменки.

 Нагадаємо, майже 10 тисяч гектарів зарезервували в області для учасників АТО. Учителька-депутат проголосувала за виділення собі двох гектарів землі.

Leave a Comment