Громадянка Білорусі намагалась в’їхати в Україну по паспорту подруги

Громадянка Білорусі намагалась в’їхати в Україну по паспорту подруги

Вже не вперше порушила міграційне законодавство.

В пункті пропуску «Виступовичі» під час прикордонного контролю житомирські прикордонники виявили 26-річну громадянку Білорусі. При оформлені жінка пред’явила паспортний документ, що їй не належав. Про це повідомила прес-служба Житомирського прикордонного загону Північного регіонального управління Державної прикордонної служби України.

“В подальшому з’ясувалось документ іноземка взяла в своєї подруги щоб без перешкод потрапити на територію України. Адже раніше громадянка притягувалась до відповідальності за порушення міграційного законодавства на території нашої держави”, – йдеться у повідомленні.

Наразі відносно особи розпочато адміністративний процес за порушення ч.1 ст. 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України» рішення по якому прийме суд. Поряд з цим розглядається питання щодо заборони в’їзду порушниці на територію України.

Нагадаємо, житомирські прикордонники затримали чоловіка, який намагався перенести до Білорусі понад 150 папуг. Житомирянин з підробленим паспортом громадянина Португалії намагався дати хабар прикордонникам.

Leave a Comment