Житомирські прикордонники затримали чоловіка, який намагався перенести до Білорусі понад 150 папуг

Житомирські прикордонники затримали чоловіка, який намагався перенести до Білорусі понад 150 папуг

 Пернатих вилучили.

Порушника, який намагався 4 квітня ввечері поза пунктами пропуску потрапити до Білорусі, затримали прикордонники Житомирського загону. Про це повідомила прес-служба відомства.

«Невідомого, який швидко рухався в бік українсько-білоруського кордону, виявив під час патрулювання прикордонний наряд відділу «Копище». Помітивши охоронців кордону, чоловік вдався до втечі, проте після нетривалого переслідування особу правоохоронці затримали. Будь-яких документів, що посвідчують особу, в затриманого не виявилось. Також чоловік не зміг пояснити мету свого перебування в нічний час на режимній території. В подальшому, під час перевірки прилеглої до місця затримання місцевості, нарядом виявлено великий ящик, обладнаний пасками для зручності перенесення. Всередині ящика було шість коробок зі 150 папугами», – йдеться у повідомленні.

Згодом встановили і особу порушника. Ним виявився 45-річний громадянин України, житель одного з населених пунктів прикордоння. Виявили порушника та провели заходи з його затримання військовослужбовці строкової служби. Наразі за спробу порушення державного кордону та прикордонного режиму щодо чоловіка склали адмінматеріали. Пернатих вилучили та передадуть співробітникам фіскальної служби. Кваліфікувати діяння чоловіка буде суд.

Нагадаємо, житомирянин з підробленим паспортом громадянина Португалії намагався дати хабар прикордонникам. Злочинця, якого розшукує Інтерпол, затримали житомирські прикордонники.

Leave a Comment