Група випускників коростенської гімназії, які відпочивали у Івано-Франківській області, потрапила до лікарні з харчовим отруєнням

Група випускників коростенської гімназії, які відпочивали у Івано-Франківській області, потрапила до лікарні з харчовим отруєнням

Протиепідемічні заходи тривають.

У селі Микуличин, що в Івано-Франківській області, 12 дітей та один дорослий, які приїхали на відпочинок з Коростеня, захворіли на харчову токсикоінфекцію. Відповідне повідомлення надійшло від медиків 7 липня зранку. Про це повідомили у Головному управлінні Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.
“Група дітей прибула на відпочинок із Коростеня 5 липня о 15:00 власним автобусом для святкування закінчення гімназії. Група складалася із 21 дитини віком 17 років, 2 – х дорослих супроводжуючих та 3-х батьків.
У дорозі діти вживали продукти харчування приготовлені вдома та купляли по дорозі. В готелі відпочивальники вживали їжу, яку взяли з дому, куплену по дорозі та приготовлену в закладі відпочинку (власноруч та працівниками закладу (обід, вечеря).
Захворювання розпочалося в другій половині дня (проявлялося нудотою, блювотою, підвищенням температури тіла до 37,2 С, болем в животі, в деяких – проносом). О 23:00 6 липня 12 дітей і один із батьків були госпіталізовані до інфекційного відділення КНП «Яремчанської МЛ» з попереднім діагнозом: харчова токсикоінфекція. Стан хворих – середньої важкості. Ймовірна причина спалаху – вживання недоброякісних харчових продуктів”, – йдеться у повідомленні.
В управлінні кажуть, що 7 липня було проведено епідеміологічне розслідування даного спалаху. Зокрема, проведено лабораторне обстеження відпочинкового комплексу з відбором проб харчових продуктів, готових страв, води питної, змивів. Про подію повідомили правоохоронні органи та представників місцевого самоврядування. Протиепідемічні заходи тривають.
Нагадаємо, у селі на Житомирщині поминки закінчились масовим отруєнням. З підозрою на отруєння хлором вихованці дитячого садочка №10 потрапили до лікарні.

Leave a Comment