У Житомирі підняли вартість вивезення сміття

У Житомирі підняли вартість вивезення сміття

Майже на третину.

Виконком Житомирської міської ради підвищив вартість вивезення сміття для населення. Таке рішення прийняли під час засідання 7 липня.

«Підвищення тарифу на вивезення сміття є економічно обґрунтованим, останнє коригування тарифу відбувалося на початку 2019 року. У зв’язку зі значним зростанням основних складових фактичної собівартості тарифу: цін на паливно-мастильні матеріали, цін на запчастини, шини тощо збільшуються тарифи на вивезення твердих побутових відходів», – сказав заступник начальника управління житлового господарства Андрій Оніщенко.

Вартість вивезення, як і раніше, розраховуватимуть за кількістю мешканців, які зареєстровані за адресою споживача. Тож із розрахунку на 1 зареєстровану особу ціни зміняться таким чином:

«Ґрін Бін Україна» для жителів багатоквартирних будинків з 17 грн 85 коп. до 23 грн 72 коп., приватного сектору — з 19 грн 16 коп. до 25 грн 28 коп.

КАТП 0628 для багатоквартирних будинків з 18 грн 28 коп. до 23 грн 67 коп., приватного сектору — з 19 грн 61 коп. до 25 грн 25коп.

ПП “КВЖРЕП №8” збільшить вартість вивезення ТПВ для мешканців багатоповерхівок з 18 грн 27 коп. до 23 грн 65 коп., для приватного сектору — з 19 грн 49 коп. до 25 грн 22 коп.

Нагадаємо, що про намір підняти вартість вивезення сміття у Житомирі заговорили ще наприкінці травня. Новий підрядник із вивезення твердих побутових відходів скаржиться на дії своїх попередників.

Leave a Comment