Гундич і Сухомлин проігнорували ветеранів у День перемоги

Гундич і Сухомлин проігнорували ветеранів у День перемоги

Замість себе мер прислав трьох заступників.

Голова Житомирської облдержадміністрації Ігор Гундич та міський голова Сергій Сухомлин проігнорували День перемоги над нацизмом у другій світовій війні 9 травня. Замість себе відрядили своїх заступників.

Заходи відбувалися протягом двох днів, 8 та 9 травня. У обидва з них влада покладала квіти до Монументу Слави. Голова ОДА знайшов можливість бути присутнім лише 8 травня, у День пам’яті та примирення. Разом із ним серед посадовців був помічений новопризначений керівник апарату Олександр Шатило. Міський голова замість себе «відрядив» секретаря Наталію Чиж.

А ось набагато гірше із увагою посадовців до Дня перемоги над нацизмом, який в Україні відзначають 9 травня. «Пріоритети» керівників області і міста тут неабияк співпали. Щоправда, міський голова замість себе відрядив на покладання майже всіх заступників. Серед чиновників були помічені Сергій Кондратюк, Вікторія Краснопір та Світлана Ольшанська. За голову ОДА «віддувався» знову керівник апарату.

Нагадаємо, що у червні 2017 року Сергій Сухомлин поїхав до Києва, не залишивши виконуючого обов’язки. Ігор Гундич призначив нового керівника апарату.

Leave a Comment