Гундич зменшив кількість чиновників у районах на понад 150 чоловік

Голова Житомирської облдержадміністрації Ігор Гундич своїм розпорядженням встановив граничну чисельність співробітників райдержадміністрацій області. Відповідний документ оприлюднили на сайті облдержадміністрації. В порівнянні з попереднім тотожнім розпорядженням кількість працівників зменшиться на 158 осіб.

«1. Установити граничну чисельність працівників районних державних адміністрацій згідно з додатком.

2. Головам районних державних адміністрацій у двотижневий термін затвердити граничну чисельність працівників управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрацій у межах затверджених показників», – йдеться у документі.

Найбільша кількість чиновників, згідно із розпорядженням, буде у Коростенській райдержадміністрації. Там для них передбачать 123,5 штатних одиниць. Найменше посадовців працюватиме у Народицькій РДА. Гундич дозволив найняти там 61 працівника. Відповідно працівників апарату у цих районах буде відповідно 26 та 17 чоловік.

Разом у райдержадміністраціях області працюватиме 2 тис. 59,5 штатних одиниць. З них у апаратах РДА буде зайнятий 491 працівник.

У порівнянні з відповідним розпорядженням від 30 січня 2017 року, кількість співробітників зменшиться у Ємільчинському, Житомирському, Коростишівському, Лугинському, Любарському, Овруцькому, Олевському, Радомишльському та Пулинському районах. У Олевському районі кількість працівників збільшиться на 2 чоловіка. У Житомирському районі кількість чиновників залишиться такою самою, однак на 1 штатну одиницю зросте кількість працівників апарату райдержадміністрації. У решті районів робочих місць у органах влади скоротиться.

Нагадаємо, що на одне вільне робоче місце в області претендує в середньому 4 безробітних. Попереднє розпорядження про обмеження кількості працівників райдержадмінстрацій Ігор Гундич видав 30 січня 2017 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *