На 1 вільне робоче місце претендує 4 безробітних жителів області

На 1 вільне робоче місце претендує 4 безробітних жителів області

Дисбаланс між попитом та пропозицією на ринку праці знизився.

У Житомирській області на 1 вільне робоче місце претендує 4 безробітних. Про це повідомили в обласній службі зайнятості. Загалом в області нараховується 63,8 тис. безробітних.

«Станом на 1 вересня на одне вільне робоче місце претендувало 4 безробітних, торік на відповідну дату – 6 осіб. За сприяння служби зайнятості працевлаштували 21,7 тис. жителів області. Завдяки зростанню кількості вакансій та скороченню кількості зареєстрованих безробітних, знизився дисбаланс між попитом та пропозицією на ринку праці. На початок вересня кількість вакансій, заявлених роботодавцями до державної служби зайнятості, становила 3,8 тис. Крім того, у базі даних служби містилася інформація про 496 пропозицій роботи, отриманих з інших джерел. Найбільший попит роботодавців спостерігається на робітників з обслуговування устаткування та машин, кваліфікованих робітників з інструментом та працівників сфери торгівлі і послуг. Серед безробітних, зареєстрованих в державній службі зайнятості, 25,5% були раніше зайняті у державному управлінні, обороні, обов’язковому соціальному страхуванні; 16,7% – у переробній та добувній промисловості; 16,1% – у торгівлі та ремонті; 12,8% – у сільському, лісовому та рибному господарстві», – йдеться у повідомленні.

На початку вересня чисельність безробітних по області становила 63,8 тис. осіб, а кількість зайнятого населення у віці 15-70 років – 476 тис. 9 осіб.

Нагадаємо,  житомирські рятувальники розповіли про свої будні.  Житомирян запрошують на роботу у патрульну поліцію. 

Leave a Comment