Гурт «Друга Ріка» виступив з концертом на підтримку «Української стратегії Гройсмана»

Гурт «Друга Ріка» виступив з концертом на підтримку «Української стратегії Гройсмана»

У Новограді-Волинському, Коростені, Бердичеві та Малині.

Більше п’яти  тисяч людей відвідали концерт гурту «Друга Ріка» на підтримку партії «Українська стратегія Гройсмана» 15 липня у Новограді-Волинському. Це місто стало четвертим населеним пунктом на Житомирщині, у яке завітали  співаки в рамках туру. Зіркових гості вже відвідали Бердичів, Коростень, Малин.

“Для нас це особливий і відповідальний концерт. Україна переживає нелегкий час і кожен з нас вболіває за її майбутнє. До нас неодноразово телефонували представники різних політичних сил, але  ми ім всім відмовляли. Але ми сьогодні тут, бо Володимир Гройсман і його команда започаткували ті фундаментальні зміни, яких чекали роками. Тому ми маємо захистити те, що було зроблено за ці роки”, – зазначив Валерій Харчишин, лідер гурту.

Пісні у виконанні «Другої Ріки» публіка сприйняла “на ура”.  І діти, і дорослі активно підспівували і підтанцьовували. А композиції, які стали хітами, – «Оксана», «Математика», “Секрет”, “Спи до завтра”, «П’ю з твоїх долонь» – викликали бурхливі оплески. 

Публіка, яка відвідала виступ відомого гурту була різноманітною: багато молоді, подружні пари з дітьми, старшому поколінню сучасні україномовні пісні також припали до вподоби. Репертуар, як виявилося, добре знайомий мешканцям Новогрд-Волинського. Під запальні мотиви публіка часто йшла в танок, під час повільних пісень влаштовувала імпровізовані флешмоби з запалюванням ліхтариків. 

Місцева жителька Катерина дуже задоволена тим, що завітала на концерт. Творчість «Другої Ріки» їй подобається, як і їх політичні вподобання. Дівчині 18 і вона не приховує – свій перший в житті голос на парламентських виборах віддасть за «Українську стратегію Гройсмана». «Я дуже позитивно ставлюсь до нашого прем’єра. Він системно працює над зростанням соціальних стандартів. Підвищує пенсії, модернізує освітню програму, медицину. Я думаю,це одна з головних цілей уряду Гройсмана. «Українська стратегія Гройсмана», як на мене, це команда професіоналів, яка здатна змінити країну на краще».

І як би довго не втримували у Новоград-Волинському співаків своїми оваціями, концерт таки добіг свого кінця. Адже настане новий день і на «Другу Ріку» чекатимуть нові концерти. З Новоград-Волинського вони помандрували до Чуднова, де концерт відбудеться 17 липня.

 

 

Leave a Comment