За півроку в області усиновили 29 дітей. Двох з них – іноземці

За півроку в області усиновили 29 дітей. Двох з них – іноземці

Ще 36 – влаштували у сімейні форми виховання

За півроку на Житомирщині 65 дітей отримали родину: 29 дітей усиновили, ще 36 – влаштували у сімейні форми виховання. Про це повідомила прес-служба облдержадміністрації з посиланням на службу у справах дітей.

«Протягом січня-червня 2019 року в області усиновили 29 дітей, з яких 27 були усиновлені громадянами України. Крім того, створили 1 дитячий будинок сімейного типу у Любарському районі, а також 5 прийомних сімей у Бердичівському, Житомирському, Пулинському, Романівському, Ружинському районах. Завдяки цьому вдалося влаштувати у сімейні форми виховання 36 дітей», – йдеться у повідомленні.

На первинному обліку служб у справах дітей перебуває 2989 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з них 92,51% охоплені родинним вихованням. Найбільш поширеною формою виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, й надалі залишається опіка та піклування. Наразі під опікою, піклуванням перебуває 2197 дітей, що становить 73,50 % від загальної кількості дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Нагадаємо, за рік на Житомирщині матері відмовилися від 64 немовлят. В області збільшилася кількість дітей, яких усиновлюють та беруть на сімейні форми виховання. 

Leave a Comment