Ігор Гундич розпорядився віддати понад 82 га в оренду підприємству олігарха Фірташа

Ігор Гундич розпорядився віддати понад 82 га в оренду підприємству олігарха Фірташа

Підприємство не отримало спецдозвіл від облради.

Голова облдержадміністрації Ігор Гундич своїм розпорядженням від 7 вересня надав у оренду ТОВ «Валки-Ільменіт» одіозного олігарха Дмитра Фірташа земельну ділянку площею 82,5 га.

На сесії Житомирської обласної ради 23 лютого 2017 року депутати відмовили «Валки-Ільменіт» у наданні спеціального дозволу на користування надрами. На підтримку олігарха зважилися лише 13 присутніх у залі депутатів. Оскільки питання не набрало необхідної більшості голосів, обласна рада вирішила вважати надання спеціального дозволу на користування надрами підприємством непогодженим. Відповідну інформацію містить протокол сесії обласної ради.

Не зважаючи на рішення сесії, вже 7 вересня голова Житомирської облдержадміністрації Ігор Гундич підписав розпорядження про передачу в оренду ТОВ «Валки-Ільменіт» земельну ділянку у Коростенському районі. Сам документ на сайті облдержадміністрації було розміщено недовго. Станом на 13:00 зі сторінки із розпорядженнями голови він просто зник. Решта розпоряджень Ігоря Гундича на сайті є. Примітно, що решта документів розміщені у хронологічному порядку та згідно із їхніми номерами. А ось розпорядження №353 на сайті немає. Після 352-го йде зразу 354-е.

Нагадаємо, що  січні на сайті Житомирської обласної ради було оприлюднено проект рішення сесії, у якому пропонувалося відмовити ТОВ «Валки-Ільменіт» у наданні спеціального дозволу на користування надрами. У жовтні 2016 року суд визнав незаконною передачу Фірташу 95 га лісу на Житомирщині.

Leave a Comment