Інформація щодо нападу на активіста у Житомирі – недостовірна, – поліція

Інформація щодо нападу на активіста у Житомирі – недостовірна, – поліція

 Правоохоронці розповіли офіційну версію події.

Окремі Інтернет-видання 9-10 квітня поширили неперевірену інформацію щодо нападу у Житомирі на активіста однієї з націоналістичних організацій. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Житомирської області та оприлюднили офіційну версію події.

«28 березня пізнього вечора до обласної дитячої лікарні був доставлений 17-річний житомирянин з ножовим пораненням живота. Під час з’ясування усіх обставин отримання хлопцем травм було встановлено, що у закинутій будівлі на одній з вулиць обласного центру між групою молоді та чоловіком без постійного місця проживання виник конфлікт. Попередньо встановлено, що бездомний спав у момент появи у приміщенні парубків. Ті ж почали наносити йому удари. Захищаючись, останній завдав одному з хлопців ножове поранення. Нині встановлені під час попереднього з’ясування обставини перевіряються у рамках розпочатого кримінального провадження. Призначено низку експертиз, у тому числі щодо ступення тяжкості травм, отриманих обома учасниками сутички», – йдеться у повідомленні.

За інформацією правоохоронців, чоловік, який став об’єктом уваги молоді, є бездомним, займається збором вторсировини та склотари. Обгрунтованих підстав для твердження щодо його причетності до поширення наркотиків немає.

Водночас заяви, зроблені окремими членами націоналістичної організації, щодо упередженості поліції у розслідуванні вказаного правопорушення є безпідставними і можуть грунтуватись на бажанні приховати істинні причини події.

Нагадаємо, у Бердичеві поширили фейк про зґвалтування на виборчій дільниці. Стали відомі подробиці моторошного вбивста двох житомирянок.

Leave a Comment