Іноземні волонтери навчатимуть дітей англійської мови в 6 таборах області

На території Житомирської області у цьому році функціонуватиме 450 літніх мовних таборів, з яких 6 отримали статус «GoGlobal camps» – табір з поглибленим вивченням англійської мови. Про це повідомила прес-служба облдержадміністрації.

«Більше, ніж 3 тисячі шкіл з усієї України взяли участь в організації мовних таборів на базі навчальних закладів. І тільки 131 з них, за результатами мотиваційного конкурсу, отримали статус «GoGlobal camps»», – йдеться у повідомленні.

Серед навчальних закладів області статус табору з поглибленим вивченням англійської мови отримали: Житомирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 21, Городоцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Новоград-Волинський навчально-виховний комплекс «Гімназія імені Лесі Українки – школа I ступеня», Житомирський екологічний ліцей № 24, Житомирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 28 ім. гетьмана Івана Виговського, Денишівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені В. Г. Бондарчука.

«Особливістю «GoGlobal camps» стануть запрошені іноземні волонтери, які разом з вчителями показуватимуть, що вивчення мов може бути легким та простим, а перебування в літньому таборі – веселим, розважальним та яскравим», – розповіли у прес-службі.

Нагадаємо, в області майже 17 тис. дітей мають бути забезпечені оздоровленням за бюджетні кошти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *