Інспектор-еколог, який попався на хабарі, сплатить понад 25 тисяч гривень штрафу

Інспектор-еколог, який попався на хабарі, сплатить понад 25 тисяч гривень штрафу

“Вирішував питання” контролю лісопродукції.

На Житомирщині призначив покарання державному інспектору екологічного контролю за одержання 4 тис. грн неправомірної вигоди. Тепер чоловік повинен сплатити 25 тис. 500 грн штрафу та впродовж трьох років буде позбавлений права обіймати посади в контролюючих органах виконавчої влади. Про це повідомила прес-служба прокуратури Житомирської області. 

“Головний спеціаліст відділу державного екологічного нагляду (контролю) на митній території Держекоінспекції Житомирської області одержав від представника приватного товариства неправомірну вигоду на загальну суму 4 тис грн. У такий спосіб він «вирішував питання» щодо здійснення контролю лісопродукції, призначеної для експорту, фактично проводячи такий контроль лише на папері”, – йдеться у повідомленні.

Прокуратурою Житомирської області здійснено публічне обвинувачення під час розгляду справи стосовно одержання службовою особою неправомірної вигоди за вчинення нею в інтересах того, хто надає таку вигоду, дій з використанням свого службового становища.

У ході досудового розслідування фігурант справи щиро розкаявся у скоєному та сприяв розкриттю злочину. З огляду на такі обставини, обвинувальний акт був складений та скерований до суду з угодою про визнання винуватості. 

“За результатами розгляду справи Овруцьким районним судом затверджено угоду про визнання винуватості та визнано винним інспектора екологічного контролю у скоєнні злочину за ч. 1 ст. 368 КК України.

Вироком суду особі призначено покарання у виді штрафу в розмірі 1500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 25500 грн, з позбавленням права обіймати посади в контролюючих органах виконавчої влади на строк 3 роки”, – додали у прокуратурі. 

Нагадаємо, на час досудового розслідування чиновника-хабарника з міськради відсторонили від посади. СБУ викрила на хабарі у 1000 доларів США посадовця Житомирської міської ради.

 

Leave a Comment