На час досудового розслідування чиновника-хабарника з міськради відсторонили від посади

На час досудового розслідування чиновника-хабарника з міськради відсторонили від посади

Підозрюють в отриманні 1 тис.доларів США.

Відсторонено від посади начальника управління Житомирської міськради, підозрюваного в одержанні однієї тисячі доларів США неправомірної вигоди. Про це повідомила прес-служба прокуратури Житомирської області. 

“10 травня клопотання, погоджене із процесуальним керівником щодо відсторонення від посади підозрюваного в одержанні неправомірної вигоди чиновника Житомирської міськради, розглянуто судом. Ухвалою Корольовського районного суду м. Житомира керівника підрозділу міської ради відсторонено від посади на час досудового розслідування кримінального провадження за ч. 3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди службовою особою)”, – йдеться у повідомленні. 

Як вже повідомляв “Вголос.zt”,  органи правопорядку викрили посадовця 6 травня під час одержання ним неправомірної вигоди на суму одна тисяча доларів США, що в еквіваленті становить майже 27 тис грн. Чиновник встановив таку плату для підприємця, пообіцявши йому безперешкодну господарську діяльність.

Нагадаємо, що  8 травня ухвалою Корольовського районного суду Житомира до підозрюваного застосовано запобіжний захід у виді цілодобового домашнього арешту.

Leave a Comment