Інтернет-магазин автомобільних запчастин

Інтернет-магазин автомобільних запчастин

“АТЛ”.

Купуючи автомобіль, варто пам’ятати про необхідність у регулярному технічному обслуговуванні на предмет можливих несправностей в майбутньому, які можуть привести до аварії. Потребує уваги ручник і гальмівні автоколодки, тому що від них залежить результат аварійної ситуації. Краще заздалегідь замінити їх, не чекаючи повного зносу, адже на них ціна не така вже й висока, щоб піддавати ризику життя і здоров’я.

Комплект колодок для авто є основною всієї гальмівної системи. Зазвичай, до нього входять задні та передні елементи. Сама колодка, яка використовується в конструкції дискових гальм, являє собою саму звичайну металеву пластину зі спеціальною накладкою. Зокрема, в сучасних автомобілях колодки ручного гальма найчастіше дискові, а гальма стоянки — барабанні. Таке поєднання дозволяє створити найоптимальнішу схему.

Що стосується цінової політики, то в цьому питанні неважливо, як буде зібрана гальмівна схема, бо їх вартість особливо не відрізняється. Запчастини бувають такими:

  • органічні — визнані найкращими;
  • азбестові — забезпечують хороше гальмування, але шкідливі для здоров’я;
  • безазбестові, до складу яких входить стружка кольорових металів і металева вата.

Для поліпшення якості виробів без збільшення собівартості, виробники практикують змішування органічних і неорганічних волокон.
Автоколодки при експлуатації зношуються, і якщо їх вчасно не замінити, то аварія не за горами, а може бути, навіть за найближчим поворотом. Тому треба вміти визначати ознаки несправності даних виробів, щоб розуміти коли необхідно їх придбати. Наприклад, якщо ви помітили, що гальмівний шлях став довшим, то це говорить про їхню зношеність. Також якщо видають вереск або удари.

Де купити такі деталі?

Заведено вважати, що міняти дані комплектуючі треба через кожні 20 000 кілометрів. Однак, це загальне поняття і насправді все залежить від якості запчастин і умов, в яких вони експлуатуються. Тому виявити знос можна тільки за допомогою регулярних профілактичних оглядів. Для цього достатньо зазирнути під ковпак і оцінити стан запасних частин. Якщо у них темний рівномірний колір, отже все в порядку. А якщо є металеві вкраплення — елементи пошкоджені.

Якщо вас цікавить хороша вартість на такі автомобільні запчастини, якість виробів та швидке обслуговування, то вам обов’язково потрібно відвідати Інтернет-магазин “АТЛ” та купити гальмівні колодки саме тут. Магазин веде продаж товарів тільки провідних виробників і за доступними цінами. Менеджери магазину проконсультують з питань, що вас цікавлять, пояснять умови оплати і доставки.

Leave a Comment