Яких стендів потребує Нова українська школа?

Яких стендів потребує Нова українська школа?

Та їх роль.

Концепція реформи вітчизняної школи передбачає зміну самого підходу до освітнього процесу. На сьогодні учнів прагнуть не лише навчити певному обсягу знань, але й сформувати у них вміння вчитися впродовж життя, зокрема самостійно користуватися можливостями наочних посібників. Виготовлені вітчизняним топ-виробником, стенди для НУШ допомагають як учителям, так і школярам ефективно використовувати кожну хвилину перебування в класі. Вони – надійні помічники під час навчання, виховного процесу, формування дитячого колективу тощо.

Важливо, що при розробці дизайну цих різновидів стендів, використовуються елементи інтерактивності. Так, у календарі природи самі діти мають зафіксувати результати свого спостереження за погодою. А також закріпити знання щодо назв днів тижня, місяців, пір року.

Не менш важливе завдання НУШ – виховання емоційного інтелекту школярів. Діти, завдяки куточку настрою, вчаться аналізувати свій емоційний стан, фіксувати його зміни, звертати увагу на почуття тих, хто поруч. А от завдяки колу вибору зі стрілкою вчорашні дошкільники досліджують різні алгоритми подолання конфлікту й уникнення сварок з іншими дітьми.

Роль стендів на уроках в молодших класах

Рішення купити необхідні для облаштування класної кімнати наочні посібники в інтернет магазині стендів https://stendua.com/ – свідчення того, що педагог добре розбирається в якості і цінах товарів для школи. Тут вам запропонують продукцію найвищого ґатунку, яка допоможе вам зробити уроки захопливими й корисними для всіх їхніх учасників.

Вашій увазі пропонуються такі різновиди наочності, як:

  1. Стіна слів – тематичні кластери, оновлювати зміст яких ви зможете згідно з модельною навчальною програмою;
  2. Стенди для занять математикою (склад числа, таблиця множення, математичні дії);
  3. Стенди для уроків письма (письмові та друковані літери, абетки, правила);
  4. Рутини для уроків, де прописаний алгоритм дій у типових ситуаціях.

Кращі посібники для життєдіяльності в молодшій школі

Не менш важливі для плідного навчання учнів такі стенди, як «Ранкові зустрічі», завдяки яким формується гарний настрій і визначається план дій на день. Варто згадати й про «Зарядний пристрій», який допоможе покращити настрій. Необхідними в кожному класі є й посібники, присвячені правам й обов’язкам учнів.

Кожен із них можна замовити окремо або ж придати відразу тематичний комплект, оформлений в одному стилі.

Leave a Comment