Іспитовий строк: 1330 осіб, звільнених від відбування покарання, проживають в області

Іспитовий строк: 1330 осіб, звільнених від відбування покарання, проживають в області

Більшість з них з Житомирського та Коростенського районів.

У Житомирській області перебувають на обліку 1 тис. 330 осіб, звільнених від відбування покарання з іспитовим строком. Зокрема, у Житомирі 220 осіб. Про це “Вголос.zt” у відповіді на інформаційний запит повідомив тимчасово виконуючий обов’язки начальника ГУНП в Житомирській області Микола  Пархомчук.

До слова, іспитовий строк—це певний проміжок часу, протягом якого здій­снюється контроль за засудженим і останній під загрозою реального відбування призначеного покарання зобов’язаний виконувати покладені на нього обов’язки та інші умови випробування. Іспитовий строк міс­тить у собі погрозу реального виконання покарання, якщо засуджений не буде виконувати умови випробування, і можливість остаточного звільнення від відбування покарання і погашення судимості, якщо особа виконає покладені на неї обов’язки.  Іспитовий строк встановлює суд. Триває він від одного року до трьох років.

Нагадаємо, що до 10 років тюрми може отримати посадовець за систематичне вимагання хабарів у засуджених.  У Житомирі затримали директора державного підприємства та екс-правоохоронця на отриманні хабара.

Leave a Comment