Каблучки на фалангу

Ще в давні часи фалангові кільця використовували модниці і дана ювелірна прикраса мала великий попит. Але минув час і такого роду кільця знову стали популярними і роблять чергову спробу підкорити Олімп моди.

Матеріали для виготовлення

Каблучки на фалангу є прикрасою, яка через свій невеликий розмір одягається на фалангу пальця, зазвичай на дві відразу або на першу або другу. Замовити такі каблучки можна на сайті інтернет-магазину «Oniks»: http://oniks.ua/categories/koltsa-na-falangu. Також існує кілька видів даних прикрас, зокрема, є кільця під назвою all-finger ring і long ring, які одягають або на дві фаланги пальця або безпосередньо на весь палець. Крім цього є кільця міді – представляють собою маленького розміру колечка, які модниці одягають на верхню або середню фалангу пальця.

Для виготовлення такого роду кілець використовують різні матеріали:

1. Срібло.

2. Бронзу.

3. Хірургічні різновиди сталі.

4. Платину.

5. Золото.

Як носити?

Зазвичай Long ring одягають на найдовші пальці руки – на вказівний і середній, не так часто використовують для носіння мізинець і безіменний. Але якщо у дівчини довгі від природи пальці, а безпосередньо сама прикраса має витончений зовнішній вигляд, тоді подібного плану кільця дуже гармонійно виглядають на безіменному або мізинці.

Варто зазначити, що самі по собі фалангові кільця відносяться до аксесуарів стилю унісекс. Різниця між жіночими і чоловічими кільцями в тому, що для представників сильної половини людства вони грубіші, так би мовити «чисто чоловічі». Також на чоловічих прикрасах може бути мінімум декору або він відсутній взагалі. А ось на жіночих фалангових кільцях присутній мудрий декор, причому він зазвичай має витончений зовнішній вигляд.

Історія

Кільця, що прикрашають третю або другу флангу пальців вже були досить популярними в стародавні часи. Наприклад, в Давньому Єгипті місцева знать часто одягала кільця, які закривали повністю палець. Причому подібного роду прикраси були не тільки декоративного характеру, вони ще були мініатюрними тайниками, які служили місцем зберігання різних отрут, які підсипали ворогам.

Якщо в епоху Відродження на середній фаланзі у людини було присутнє кільце, значить ця людина належала до вищого стану і знатного роду, зазвичай такі прикраси носили дружини багатих людей. В епоху Ренесансу одягнені на фаланги кільця були досить простими, при цьому не позбавлені витонченості. При цьому вони мали основне призначення – акцентувати увагу інших людей на витонченості та красі жіночої руки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *