Особливості заспокійливих препаратів

Заспокійливі засоби – це таблетки, краплі, суспензії, настоянки, порошки і відвари, прийом яких допомагає людям швидко заспокоїтися в стресовій ситуації. Іноді буває досить попити пару-трійку днів якусь рекомендоване фармацевтом безрецептурний ліки. Однак тремтіння рук, нервозність, погане самопочуття і розлади травлення можуть бути симптомами серйозних захворювань. Тому замість того, щоб займатися самолікуванням, за призначенням заспокійливих препаратів краще звертатися до лікаря. Більше інформації можна знайти на сайті компанії Амрита за посиланням https://www.amrita.ua/catalog/nervnayasistema/.

Прийом заспокійливих препаратів – «швидка допомога» для нервів. Це допоможе вирішити проблему сьогодні, але не усуне її завтра. Щоб ефективніше справлятися з життєвими труднощами і якомога менше нервувати, буде потрібна допомога психолога. Нічого страшного в цьому немає. Фахівець допоможе зрозуміти, що саме викликало стрес, навчить правильно поводитися в критичних ситуаціях, допоможе провести «роботу над помилками». В результаті ви поглянете на ситуацію по-новому, підвищите особисту ефективність, будете отримувати більше задоволення від життя і всього того, що відбувається. Заспокійливі краплі і таблетки виявляться не потрібні.

Що відбувається після прийому заспокійливого ліки?

Що відбувається після того, як ви прийняли заспокійливе? Протягом десятка хвилин – півгодини:

  • в центральній нервовій системі протягом процесів збудження сповільнюється, а процесів гальмування – посилюється. Ви заспокоюєтеся, гостра реакція на дратівливий чинник змінюється байдужістю;

  • організм справляється з проявами стресу – проходить тремтіння рук, зникає пітливість, сповільнюється пульс, проходять спазми в кишечнику, неприємні відчуття в шлунку. Увечері стає легше заснути, приходить здоровий глибокий сон.

Існують препарати, які можна приймати і дітям, і дорослим. Список дозволених в конкретному віці ліків залежить від виду нервового розладу і обраної лікарем методики його корекції з урахуванням фізіологічних особливостей пацієнта.

У курсах лікування неврозів, неврастенії і інших розладів лікарі поєднують потужні заспокійливі засоби з препаратами психіатричної спрямованості. Самостійно призначати собі такі ліки не можна навіть при можливості купити їх в аптеці без рецепта. Деякі засоби можуть вам не підійти, і викличуть небажаний ефект.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *