Карантин у житомирських школах продовжили до 15 лютого

Карантин у житомирських школах продовжать до 15 лютого. Таке рішення прийняла 7 лютого міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Про це повідомила пресслужба міської ради.

«Тимчасове припинення освітнього процесу в закладах освіти дало свої результати. Відмічено, шо інтенсивний показник захворюваності на ГРВІ перевищує епідемічний поріг на 18,4% Станом на 6 лютого 2020 року рівень інтенсивності епідемічного процесу ГРВІ/грипу знизився з «високого» до «середнього», ‒ йдеться у повідомленні.

Протягом останнього тижня із захворюванням на ГРВІ до лікарів звернувся 2741 житомирянин. Хворих на грип із них зафіксовано 256 осіб. Раніше у міськраді фіксували перевищення епідемпорогу у понад 67%.

Наступне засідання міської комісії з питань ТЕБ і НС відбудеться 14  лютого. Саме воно і визначить дату закінчення карантину.

Нагадаємо, що житомирські школи пішли на карантин з 27 січня по 5 лютого. Комісія ТЕБ та НС продовжила його до 7 лютого через високий рівень захворюваності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *