У школах Житомира продовжили карантин

У школах Житомира продовжили карантин

До 8 лютого.

Призупинення освітнього процесу у загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах триватиме  до кінця тижня. Таке рішення прийняли 5 лютого під час засідання комісії з питань  ТЕБ і НС. Про це повідомила пресслужба міської ради.

Продовжити призупинення  освітнього процесу до 8 лютого  включно вирішено « у зв’язку з відсутністю стійкої тенденції щодо зниження захворюваності населення територіальної громади на ГРВІ та грип з урахуванням інформації та обговорення про стан захворюваності населення Житомирської міської об’єднаної територіальної громади на ГРВ та грип на 5 лютого 2020 року».

За словами заступниці міського голови Марії Місюрової,  проводиться моніторинг госпіталізації хворих на грип та ГРВІ, і  рівень інтенсивності епідемічного порогу – високий.

«Що стосується дитячої лікарні, 3 лютого госпіталізовано 180 дітей, 4 лютого – 140 дітей, 5 лютого – 127, – йшлося під час засідання.

Члени комісії наголошують: у зв’язку з епідемічним  підйомом захворюваності обмежено проведення масових, дозвільних, розважальних і спортивно-масових заходів серед населення Житомирської міської об’єднаної територіальної громади.

Нагадаємо, що освітній процес у навчальних закладах Житомирської міської ОТГ призупинено  з 27 січня  з метою запобігання поширення ГРВІ. Понад 150 шкіл області закрили на карантин.

Leave a Comment