«КАТП-0628» за рік провело 5 тендерів на майже 5 мільйонів

«КАТП-0628» за рік провело 5 тендерів на майже 5 мільйонів

Тричі просили про незастосування «ProZorro».

Комунальне підприємство «КАТП-0628» Житомирської міської ради протягом 2017 року провело 5 тендерів на загальну суму 4 млн 988 тис. 044 грн. Про це у відповіді на інформаційний запит «Вголос.Zt» повідомив директор підприємства Сергій Колесник.

За словами директора «КАТП-0628», підприємство не скасовувало результатів торгів.

«Були випадки, коли тендерні закупівлі не відбувалися або через відсутність учасників, які бажали взяти участь у таких торгах або через проблеми з документами», – повідомив Сергій Колесник.

На комунальному підприємстві тричі зверталися до профільного заступника міського голови з проханням погодити договори, сума яких перевищує 50 тис. грн. Згідно із розпорядженням міського голови Сергія Сухомлина, згадані закупівлі мають оприлюднюватися через систему «ProZorro» або просто погоджуватись із апаратом міської ради. Утім всі придбання, за якими «КАТП-0628» зверталося до мерії, не перевищували вартісних меж, зазначених у Законі України «Про публічні закупівлі».

Нагадаємо, що в управлінні житлового господарства з початку року не провели жодного тендеру. У жовтні 2016 року Сергій Сухомлин визнав, що львівська фірма, яка ремонтувала тротуари, порушила умови тендеру.

Leave a Comment