Керівником «Житомирміськгазу» призначили екс-співробітника фірми, яка судиться з підприємством

Керівником «Житомирміськгазу» призначили екс-співробітника фірми, яка судиться з підприємством

Сподіваються, що він зможе “запустити” підприємство.

Міський голова Житомира Сергій Сухомлин призначив нового директора комунального підприємства «Житомирміськгаз». Ним став колишній інспектор Держенергонагляду та екс-співробітник ТОВ «Енерджі Трейд Груп» Ярослав Гошко. До виконання обов’язків, згідно із опублікованим на сайті мерії розпорядженням, приступив з 19 травня.

Примітно, що ТОВ «Енерджі Трейд Груп» з 2018 року судиться із КП «Житомирміськгаз» за 2 млн 605 тис. 200 грн, які, вважають на фірмі, безпідставно перерахували комунальному підприємству. Розгляд справи триває з 20 березня 2018 року. Суди тривають і досі. Останнє засідання відбулося 21 квітня 2020 року.

У Житомирській міській раді пояснили, що призначення Ярослава Гошка на посаду директора КП «Житомирміськгаз» ніяк не пов’язане із судами.

«Це людина з досвідом. Маємо сподівання, що він таки зможе зробити, щоб підприємство працювало. А його попереднє місце роботи — це просто співпадіння», ‒ пояснили у Житомирській міській разі.

Між тим, у ході судового засідання 5 червня 2018 року з’ясувалося, що кошти, які, як встановлено судом, неправомірно перерахували КП «Житомирміськгаз», надійшли до міського бюджету. Тож судом розглядається можливість арешту рахунків виконкому Житомирської міської ради з метою для повернення зазначеної суми.

Нагадаємо, що наприкінці січня 2020 року на сайті Житомирської міської ради оприлюднили проєкт рішення сесії про ліквідацію КП «Житомирміськгаз». Колишнього керівника «Житомирміськгазу» Валентину Савкову звільнили з займаної посади на початку травня 2020 року.

Leave a Comment