Сухомлин знову звільнив директора «Житомирміськгазу»

Директора КП «Житомирміськгаз» Валентину Савкову звільнили за власним бажанням. Відповідне розпорядження міського голови оприлюднили на сайті мерії.

«Звільнити Савкову Валентину Казимирівну, директора комунального підприємства «Житомирміськгаз» Житомирської міської ради із займаної посади у зв’язку із закінченням терміну дії контракту», – йдеться у документі.

До призначення на посаду Валентина Савкова була заступницею директора. Після звільнення керівника підприємства Володимира Левицького Савкова виконувала обов’язки директора. У жовтні 2019 року її призначили повноцінним директором, однак саме підприємство планували ліквідувати. У грудні 2019 року із Валентиною Савковою уклали контракт терміном на 2 місяці. У березні його продовжили ще на місяць, у квітні — також.

У січні 2020 року на сайті Житомирської міської ради опублікували проєкт рішення сесії про ліквідацію КП «Житомирміськгаз». Однак станом на 4 травня 2020 року у реєстрі фізичних та юридичних осіб підприємство значиться як таке, що не перебуває у стадії припинення.

Нагадаємо, що Сухомлин продовжив контракт із директором підприємства, яке збиралися ліквідувати. Про намір припинити діяльність «Житомирміськгазу» заявили наприкінці січня 2020 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *