Керівнику департаменту Житомирської ОДА «світить» до 5 років тюрми

Колишньому керівнику департаменту регіонального розвитку Житомирської облдержадміністрації може «світити» 5 років позбавлення волі за зловживання під час реконструкції ліцею у Новій Боровій на понад 1,4 млн бюджетних коштів. Про це повідомили у пресслужбі поліції області.

«Слідчі встановили, що товариство, керівником якого є 57-річний житомирянин, виграло тендер та відповідно уклало договори про реконструкцію одного з ліцеїв у Житомирському районі ще у липні 2018 року. І хоч у договорі зазначено, що ціна є сталою, а роботи повинні бути виконані до грудня 2018 року, упродовж подальшого періоду будо укладено ще дві додаткові угоди і відповідно збільшено загальну вартість реконструкції, що і без того складала понад 13 мільйонів гривень», йдеться у повідомленні.

Експертні дослідження документів правоохоронцями виявили внесення неправдивих відомостей та завищення цін на витрачені та використані матеріали. Акти підписали екс-керівник департаменту регіонального розвитку та інженер технічного нагляду. Як наслідок кошти були спрямовані на рахунок підприємства з Державного фонду регіонального розвитку та місцевого бюджету. Ними керівник підприємства розпорядився на власний розсуд.

Після проведення всіх необхідних процесуальних дій 4 листопада обвинувальний акт відносно службових осіб направлено до суду. За оцінками експертів, кримінальним правопорушенням спричинено майнову шкоду державі на загальну суму понад 1,4 мільйона гривень. Тож нині пред’явлено цивільний позов про її відшкодування.

Екс-директору департаменту регіонального розвитку ОДА та інженеру з технічного нагляду може загрожувати термін ув’язнення до 5 років. Керівник фірми може отримати до 12 років тюрми.

Нагадаємо, що заступника мера Бердичева підозрюють у продажі резервного пального. Депутату Житомирської міськради повідомили про підозру у торгівлі безкоштовними ліками.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *