Депутату Житомирської міськради повідомили про підозру у торгівлі безкоштовними ліками

Завідувачу одного з відділень Житомирського обласного онкологічного диспансеру, депутату міської ради Сергію Гринчуку повідомили про підозру у продажу безкоштовних онкопрепаратів. Про це повідомила пресгрупа СБУ у Житомирській області.

«Досудовим розслідуванням встановлено, що завідувач «призначав» у медичних картах амбулаторних і стаціонарних хворих протипухлинну терапію, таким чином створюючи підставу для списання з балансу комунального закладу вартісних препаратів. Медична сестра, у свою чергу, вносила належні дані про нібито видачу онкопацієнтам призначених ліків для проведення лікування. Таким чином препарати «списувалися» за обліками онкодиспансеру як використані, а насправді – за попередньою домовленістю із менеджером зі збуту приватного фармзакладу Хмельниччини (який одночасно є депутатом однієї з місцевих сільрад) – реалізовувалися через мережу їхніх аптек», ‒ йдеться у повідомленні.

Курував доставку ліків із Житомира до сусідньої області був ще один фігурант кримінального провадження – співвласник фірми, яка займається роздрібною торгівлею фармацевтичними товарами.

У ході слідчих дій правоохоронці встановили та опитали декілька сотень амбулаторних і стаціонарних хворих онкоцентру, які могли постраждати від дій медичних шахраїв.

Корупційну схему продажу наліво «безкоштовних» препаратів правоохоронці блокували ще у вересні минулого року.

Нагадаємо, що депутата Житомирської міської ради Сергія Гринчука затримали під час продажу чергової партії безкоштовних ліків. Посадовців Житомирщини підозрюють у крадіжці 4,5 млн «чорнобильських» грошей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *