Їх «зробили»: Литвин, Журавський, Развадовський… «Вічні» нардепи-мільйонери програють вибори

Їх «зробили»: Литвин, Журавський, Развадовський… «Вічні» нардепи-мільйонери програють вибори

Хто лідирує у мажоритарних округах на Житомирщині.

Позачергові вибори народних депутатів України мають перші результати. Оперативні дані з мажоритарних округів Житомирської області після підрахунку 48,16 % протоколів 22 липня оприлюднила Центральна виборча комісія.

В окрузі №62 із результатом 47,80% лідирує кандидат від партії “СЛУГА НАРОДУ” Ігор Герасименко, випередивши Наталію Леонченко, яка представляє партію “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”.

В Окрузі №63 43,28% набрав ще один представник партії “СЛУГА НАРОДУ” Богдан Кицак, обігнавши одіозного нардепа минулого скликання Олександра Ревегу.

В окрузі №64 28,74% набрав кандидат від партії «Слуга народу» В’ячеслав Сігачов, обійшовши екс-нардепа Володимира Арешонкова.

У окрузі №65 лідирує також представник партії «Слуга народу» Дмитро Костюк. Із невеликим, але відривом, він виграє у «вічного» нардепа Володимира Литвина.

В окрузі №66 лідирує також кандидатка від партії «Слуга народу» Тетяна Грищенко. Їй вдалося випередити колишнього нардепа Віталія Журавського.

А в окрузі №67 представник партії «Слуга народу» Сергій Кузьмініх перемагає екс-нардепа Віктора Развадовського.

Нагадаємо, поліцейські на Житомирщині зафіксували 25 повідомлень про можливі порушення.  На Житомирщині біля однієї з виборчих дільниць поліцейські затримали чоловіків із зброєю.

Leave a Comment